O nas

Poznaj Satipharm
Firmę działającą w branży zdrowia i wellness

Satipharm jest firmą zajmującą się zdrowiem, która specjalizuje się w rozwoju i wytwarzaniu produktów na bazie konopi. Naszym celem jest zdobycie pozycji światowego lidera na rynku konopi dzięki dostarczaniu produktów najwyższej jakości, opracowanych z myślą o potrzebach naszych klientów.

Historia firmy

Mieszcząca się w kanadyjskim Vancouver, nasza firma macierzysta, Harvest One, została założona w 2013 roku i była jednym z pierwszych kanadyjskich, licencjonowanych producentów marihuany. Jest to spółka giełdowa, która podlega zasadom i przepisom Giełdy Papierów Wartościowych w Toronto.

Satipharm powstał w 2015 roku jako oddział Harvest One zajmujący się medycyną i wellness. Od tego czasu dostarczamy wyjątkowej jakości produkty, które są wytwarzane w regulowanym i bezpiecznym środowisku zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). W 2018 roku otwarto globalną siedzibę główną Satipharm w Dublinie w Irlandii. Nowy zespół zarządzający obejmuje doświadczonych przedstawicieli branży farmaceutycznej, sektora dóbr konsumpcyjnych, nauk przyrodniczych i zarządzania finansami.

W 2019 roku kapsułki Satipharm CBD 10 mg Gelpell® stały się dostępne w wielu krajach europejskich, co było istotnym momentem w rozwoju produktu i firmy.

Od 2020 roku produkty Satipharm są dostępne również w Polsce. Wyłącznym dystrybutorem marki Satipharm w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii jest IMP&C Sp. z o.o.

Standardy produkcyjne (GMP)

Stosowany przez nas proces produkcyjny jest zgodny z międzynarodowymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Gwarantuje to, że Satipharm oferuje wyłącznie produkty o wyjątkowej, stałej jakości, które są produkowane w regulowanym, bezpiecznym środowisku.

 

GMP - Good Manufacturing PracticeISO 22000ISO 13485Council of Europe - Good Agricultural Collecting practices

  • Share on: