Satipharm - Odkrycie Roku 2021 w konkursie Laur Konsumenta

Z dumą informujemy, iż nasza marka Satipharm zdobyła uznanie rynkowe otrzymując Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2021 w kategorii jakość i innowacyjność – nutraceutyki i nutrikosmetyki.


Laur Klienta/Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Konkurs powstał m. in. po to, żeby dostrzec, docenić i uhonorować podmioty gospodarcze, które są właścicielami najpopularniejszych marek produktów oraz usług według respondentów.

Certyfikat Odkrycie Roku stworzony został z myślą o markach produktów i usług nowych, innowacyjnych czy funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających serca klientów. Dotyczy on również marek, które objęła nowa, ciekawa i skuteczna kampania reklamowa, przeszły lifting marketingowy (nowe opakowanie, etc.), oraz tych, które zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta/Laur Klienta. O nominacji marki decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. Taką nagrodę otrzymują nieliczne podmioty gospodarcze. O przyznaniu certyfikatu decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter oferty danej marki, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jej popularności.

Laur Konsumenta 2021


Dziękujemy za uznanie i Wasze głosy! To dla nas ogromna radość i motywacja do kolejnych działań.